Een Verliesdiner is een diner met gelijkgestemden waarbij de rouw óp tafel mag, in plaats van eronder. Feestjes, diners en in gezelschap zijn kunnen soms een ware uitdaging zijn wanneer je aan het rouwen bent.
Door samen te komen met anderen die iets hebben verloren, mag alles wat er ís, er ook écht zijn. We dragen elkaar terwijl we tegelijkertijd worden gedragen door de groep.
Samen verteren we, dat wat niet te verteren is.
Het verliesdiner wordt georganiseerd door Verlieskunst en Praktijk de Basis.

Verliesdiner 1 November

We dineren met 20 gasten, die allemaal iets verloren zijn.
Wat je ook verloren bent, je bent welkom: een persoon (aan het leven of aan de dood), een versie van jezelf, een dierenmaatje, een werkidentiteit, je gezondheid, een langgekoesterde wens, een relatie…

Kortgezegd: het Verliesdiner is een belevenis, waarbij we onze gasten liefdevol begeleiden van het moment van binnenkomst, tot het moment van vertrek door een zorgvuldig samengestelde avond gevuld met voeding, dialoog, stilte, kunst en ritueel.

Wil jij graag bij het verliesdiner zijn?
Je bent meer dan welkom.
Een kaartje kost €105,- incl. 3 gangen-diner van Bij de Tuinman, drankjes, koffie en thee.
Begeleiding en hosts tijdens de avond zijn Babet te Winkel van Verlieskunst en Miek Crouzen van Praktijk de Basis.

Hoe ziet de avond eruit?

Welkom
Vanuit huis heb je een symbolisch voorwerp meegebracht. Je wordt verwelkomd met een hartopenend cacao drankje. Tijdens de openingsceremonie leren we elkaar beter kennen.
We schrijven onze verliezen op de Verliesmuur© om vervolgens samen plaats te nemen aan tafel.

Aan tafel
3 gangen diner door de chefs van Bij de Tuinman + heerlijke drankjes.
Het diner zit vol met dialoog en oefeningen, dus je zal je tafelgenoten gedurende de avond beter leren kennen met leuke oefeningen zoals de rouwbiecht!

Vaarwel
Na ons heerlijke diner staan we aan het eind van de avond stil bij: wat laat je achter op de Verliesmuur© en wat neem je mee?
Je gaat met een gevulde maag en een lichter hart naar huis, verbonden met deze bijzondere rouwcommunity.

Praktische informatie op een rijtje

Welkom vanaf: 16:30 uur
Starttijd: 17:00 uur
Eindtijd: 22:00 uur
Data: zaterdag 1 november
Locatie: De Kas in de moestuin van Restaurant Bij de Tuinman
Adres: Hoorneboeg 4 in Hilversum
Door wie: door Verlieskunst en Praktijk de Basis
Culinaire verzorging: Restaurant Bij de Tuinman
Taal: Nederlands

20